2012-2013

Eredményeink / 2012-2013

XII. Csíkszeredai Nyílt Esettanulmány Verseny:

1. helyezett: Gál Zsuzsanna, Gulbert Ármin, Keresztes Dávid, Mokos Balázs

Diák Menedzsment Bajnokság:

A döntőbe kvalifikált csapattagok:


Barkóczi Csaba, Pavelka Alexandra és Tóth Dávid


Gulyás Balázs és Horváth Lajos

IFUA Stratégiai esettanulmány verseny:

I. helyezett csapat tagjai: Gulbert Ármin, Haris Dorottya, Keresztes Dávid


XXXI. OTDK, Közgazdaságtudományi szekció
(2013. április 18-20., Veszprém):

I. helyezettek:

Internet, közösségi média és innováció a marketingben tagozat

Czibor Zsófia és Ferkov Dóra: Gamification a piackutatás szemszögéből - A játékos kérdőívek hatékonyságának vizsgálata az Y generáció körében (témavezető: Dr. Szűcs Krisztián)

Regionális gazdaságtan I. tagozat

Longauer Dóra: Földrajzi tér, szállítási költség és térszerkezet: A magyar városok elhelyezkedésének új gazdaságföldrajzi szimulációja (témavezető: Dr. Varga Attila)

III. helyezettek:

Ágazati gazdaságtan - Ipar és szolgáltatószektor tagozat

Haffner Tamás: A közösségi energiapolitika helyzete és kihívásai - A megújuló energiaforrások alkalmazásának lehetőségei (témavezető: Dr. Kaposi Zoltán)

Tőke- és pénzpiacok tagozat

Molnár András: Hírek hatása az értékpapírpiacokra - Elméleti összefoglaló és szimuláció egy rendszerdinamikai modell segítségével (témavezető: Dr. Zeller Gyula)

Különdíjas:

Közgazdasági módszertan, statisztika II. - Makrogazdasági jelenségek modellezése tagozat

Molnár András: Hallgatói megélhetési index: A felsőoktatásban részt vevő hallgatók fogyasztói kosara, valamint a regionális megélhetési indexek bemutatása – módszertani alapok és empirikus kutatás (témavezető: Dr. Rappai Gábor)


Pintér József Emlékdíj:

1. helyezett: Juhász Bálint

3. helyezett: Katzenberger Ágnes

 

GE ösztöndíjas:

Mándity Éva


Eurocases Esettanulmány Verseny, PTE-KTK:

1. helyezett csapat: Gradwohl Máté, Gulbert Ármin, Makk Dániel, Mokos Balázs

2. helyezett csapat tagjai: Gál Zsuzsanna, Katzenberger Ágnes, Keresztes Dávid

3. helyezett csapat tagjai: Haris Dorottya, Papp Mihály Bence


XI. Országos Pénzügyi Esettanulmány Verseny, Győr ("A" döntő):

4. helyezett csapat tagjai: Gradwohl Máté, Gulbert Ármin, Mokos Balázs


Kari TDK-forduló (2012, ősz):

Elméleti és regionális tudományok szekció

1. helyezett: Longauer Dóra

2. helyezett: Haffner Tamás

Marketing szekció

1. helyezett: Czibor Zsófia és Ferkov Dóra

Prezentációs különdíj:  Czibor Zsófia és Ferkov Dóra

Menedzsment szekció

2. helyezett: Bodnár Szabina (társszerző: Kiss Anikó)


K&H Diákkupa (országos döntő):

1. helyezett csapat tagjai: Makk Dániel, Ronta Ákos

A döntőbe kvalifikált még: Gulyás Balázs, Horváth Lajos


Köztársasági Ösztöndíjas:

Ferkov Dóra
Longauer Dóra
Váry Miklós