2011-2012

Eredményeink / 2011–2012

 

XI. Csíkszeredai Nyílt Esettanulmány Verseny (MA szekció):

1. helyezett: Józsa György Dániel, Mikó Richárd, Prifer Barnabás, Zaja Róbert


Diák Menedzsment Bajnokság (országos döntő):

1. helyezett csapat tagjai: Makk Dániel, Ronta Ákos


GE ösztöndíjas:

Olasz Robertina


TDK kari forduló (2012. tavasz):

1. helyezettek: Filák Olivér, Molnár András
2. helyezett: Váry Miklós
Különdíj: Molnár András
A díjazottakon kívül az OTDK-ra kvalifikált: Derdák Péter, Makk Dánie
l


Exxon Energy Challenge (országos döntő):

2. helyezett csapat tagja: Olasz Robertina
8. helyezett: Derdák Péter, Illési Zsolt, Mikó Richárd


A Cultura Oeconomica Alapítvány és a RACIONET Informatikai Zrt. gyakornoki pályázata:

Győztes: Mucsi Laura


BGF Pénzügyi és Számviteli Esettanulmányi Verseny:

2. helyezett csapat tagjai: Gradwohl Máté, Gulbert Ármin, Mokos Balázs


GMI diplomamunka pályázat:

1. díj: Longauer Dóra


Országos Pénzügyi Esettanulmány Verseny ("B" döntő):

1. helyezett: Gradwohl Máté, Gulbert Ármin, Józsa György Dániel, Mokos Balázs


Ernst & Young Audit Championship:

Országos döntőbe jutott: Kisgyura János


I. Janus Pannonius Esettanulmány Verseny (JPKSZ, Pécs):

1. helyezett: Gradwohl Máté, Gulbert Ármin, Józsa György Dániel, Mokos Balázs
2. helyezett: Bodnár Szabina, Czibor Zsófia, Takáts György, Váry Miklós
3. helyezett: Derdák Péter, Horváth Lajos, Kardos Krisztina, Nemes Valentin


TDK kari forduló (2011. ősz):

2. helyezett: Molnár András
3. helyezett: Bodnár Szabina
Különdíj: Molnár András, Bodnár Szabina


K&H Diákkupa (országos döntő):

4. helyezett csapat tagjai: Bakonyi Gábor, Makk Dániel


IV. Dr. Papp László Számvitel Verseny (PTE KTK, Pécs):

1. helyezett: Kisgyura János, Makk Dániel, Prifer Barnabás, Zaja Róbert


"Közösen a jövő munkahelyeiért" Alapítvány TDK különdíja:

Czoller Dominika


Köztársasági ösztöndíjas:

Czibor Zsófia
Falmann Tímea
Ferkov Dóra
Tóth Annamária


Külföldi tanulmányok:

Bakonyi Gábor  Litvánia
Bodnár Dorottya Lengyelország
Ferkov Dóra  Szlovénia
Filák Olivér  Ausztria
Kenesei Mirkó  Szlovénia
Mucsi Laura  Kanada

Pusztai Réka  Németország