2009-2010

Eredményeink / 2009—2010

GMI diplomamunka pályázat (20092010 tavaszi félév):

1. díj: Hauck Zsuzsanna
2. díj: Király Judit


British American Tobacco  Bring Your Ideas Esettanulmány Verseny:

Regionális győztes, nemzetközi döntős (London): Filák Olivér


Budapesti Értéktőzsde  Kochmeister-díj:

2. helyezett: Barkó Tamás és Simon Zorka


GE ösztöndíjas:

Longauer Dóra


IX. Menedzsment Esettanulmány Verseny (Sapientia-EMTE, Csíkszereda):

1. helyezett csapat tagjai: Filák Olivér, Heindl Zsombor, Kisgyura János, Urbán Miklós


TDK kari forduló (2010. tavasz):

1. helyezett: Páger Balázs
2. helyezett: Tamási Attila
A díjazottakon kívül az OTDK-ra kvalifikált: Kisfalusi Letícia, Molnár Eszter, Zsoldos Viktória, Boti Csilla, Czinege Balázs, Király Judit, Vajda Szilárd, Boti Csilla és Peti János


"Magyarország Európai Unióban, az Európa Unió a világban" országos pályázat:

Különdíj: Páger Balázs


Országos Pénzügyi Esettanulmányi Verseny („B“ döntő):

1. helyezett csapat tagjai: Heindl Zsombor, Horváth Márton, Molnár András, Peti János


GMI diplomamunka pályázat (20092010 őszi félév):

1. díj: Barkó Tamás
2. díj: Simon Zorka


Diák Menedzsment Bajnokság (pécsi selejtező):

1. helyezett csapat tagjai: Boti Csilla, Peti János, Pálmai Dániel


ITech Challenge Menedzsment Bajnokság (országos döntő):

5. helyezett csapat tagjai: Király Judit, Pálmai Dániel


K&H Diákkupa (országos döntő):

3. helyezett csapat tagjai: Heindl Zsombor, Molnár András, Pusztai Réka


Eurocases Esettanulmányi Verseny:

1. helyezett: Heindl Zsombor, Horváth Márton, Kenesei Mirko, Peti János
2. helyezett: Kisgyura János, Molnár András, Urbán Miklós, Zaja Róbert
3. helyezett: Bodnár Dorottya, Mucsi Laura, Murinkó Szilvia, Zsoldos Viktória


TDK kari forduló (2009. ősz):

1. helyezett: Barkó Tamás
3. helyezett: Koplányi Enikő, Simon Zorka
Különdíj: Bodnár Dorottya, Boti Csilla, Murinkó Szilvia és Pusztai Réka

A dí
jazottakon kívül az OTDK-ra kvalifikált: Kisgyura János


AdCamp tehetségkutató verseny (a Leo Burnett kiírásában):

1. helyezett csapat tagja: Murinkó Szilvia


II. Dr. Papp László Számviteli Esettanulmány verseny (PTE KTK, Pécs):

1. helyezett csapat tagja: Tamási Attila


Harsányi István díj:

Nyertes pályázat: Bucher Tamás és Weiner János
Tudásvagyon vállalati értékelése és a tudásvállalatok tőkepiaci megítélése


Hallgatói Tudományos Díj (A Baranya Megyei Önkormányzat Közgyűlése által adományozva):

Díjazott: Weiner János


Köztársasági ösztöndíjas:

Barkó Tamás
Hauck Zsuzsanna
Jermann Ádám
Simon Zorka
Tóth Annamária


Külföldi tanulmányok:

Csermely Tamás  Ausztria
Czinege Balázs – Ausztria
Falmann Tímea – Lengyelország
Molnár Eszter – Hollandia
Páger Balázs – Németország